Страх за майбутнє: що це і як з цим бути?

“Свято наближається, свято наближається…” 

На жаль, 2023 рік для більшості українців — це не про святковий настрій, а скоріше про стрес. Думки про майбутнє можуть викликати багато негативних емоцій, у тому числі страх, адже іноді неможливо планувати навіть наступний день.

Разом зі страхом за майбутнє може з’являтися тривога через гіпотетичні та реальні проблеми. Люди наче завмирають, відчувають себе паралізованими, не можуть реагувати на те, що відбувається. Як жити далі, коли людина не може нічого робити в теперішньому і не може нічого планувати.

Про страх за майбутнє та стрес поговоримо на заключній лекції-практикумі Офісу Дій 2022 року. Разом навчимося гнучкості до подій та розберемо звідки з’являється страх за майбутнє. 

Зустріч проведе  Кучеренко Маргарита — тренерка, психологиня, волонтерка, когнітивно-поведінкова консультантка, членкиня української асоціації когнітивно-поведінкових терапевтів.

Коли: 13.12 о 18:00 (за Києвом)

Де? Онлайн

Реєстрація обов’язкова

Офіс Дій — це ініціатива, мета якої підтримати сталий розвиток громадських ініціатив та активістів в умовах нових викликів, а також допомогти тим, хто цього найбільше потребує. Офіс Дій займається неформальною освітою, підтримкою громадського сектору, створенням можливостей та допомогою.

Офіс Дій  в Інстаграм: https://www.instagram.com/action_office.ua/

Офіс Дій в Facebook: https://www.facebook.com/UAactionoffice

Telegram-канал Офісу Дій: https://t.me/action_ukraine 

 
administrator

Related Articles