Страйк працівників аеропортів порушив авіасполучення в Німеччині

Київ. 13 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Німецька профспілка Ver.di, що об’єднує, зокрема, працівників різних служб цивільної авіації, ініціювала в понеділок страйк в аеропортах Берліна, Гамбурга, Ганновера і Бремена з вимогою підвищення зарплат, це призвело до порушення авіасполучення в країні, повідомляє Associated Press.

Зокрема, в аеропорту Берліна скасували близько 200 вильотів, і близько третини запланованих вхідних рейсів. У Гамбурзі не відбудуться всі 123 заплановані вильоти і принаймні 50 із 121 вхідного рейсу.

Профспілки вимагають підвищення зарплат на 10,5%, тоді як роботодавці пропонували підвищення на 5% у два етапи та одноразову виплату в EUR2,5 тис. кожному працівнику.

Наприкінці лютого в Німеччині відбувся попереджувальний страйк співробітників служб безпеки аеропортів, унаслідок чого в аеропорту “Кельн/Бонн” скасували практично всі авіарейси. Страйк торкнувся і низки інших повітряних гаваней Німеччини. Співробітники служб безпеки аеропортів організували протест після того, як їм не вдалося домовитися з керівництвом щодо підвищення їхньої заробітної плати.

administrator

Related Articles