Суд переніс розгляд апеляції ПриватБанку на рішення про ліквідацію "Новофарм", що має 4,3 млрд грн боргу

Київ. 15 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Центральний апеляційний госпсуд у Дніпрі переніс розгляд апеляції державного ПриватБанку на рішення суду першої інстанції про ліквідацію юрособи "Новофарм", незважаючи на її борг перед банком у 4,3 млрд грн, повідомила пресслужба фінустанови.

Згідно з повідомленням, розгляд справи перенесено на 22 листопада.

Як повідомлялося, в грудні 2015 року НБУ визнав "Новофарм" пов’язаною з ПриватБанком особою (до націоналізації фінустанови в грудні 2016 року її акціонерами були бізнесмени Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов). Незважаючи на це, банк видав цій компанії 3,2 млрд грн кредиту для реструктуризації заборгованості.

Пізніше, 18 грудня 2016 року, уряд України, пославшись на пропозицію Нацбанку та колишніх акціонерів ПриватБанку, вирішив націоналізувати цю найбільшу на українському ринку фінустанову і влив у її капітал понад 155 млрд грн.

Згідно зі статистикою Національного банку України, на 1 липня 2022 року за розміром загальних активів ПриватБанк посідав у рейтингу 1-ше місце (656,975 млрд грн) серед 68 банків, які діяли в країні.

administrator

Related Articles