Суд залишив у силі заочний арешт для депутата Деркача, підозрюваного у держзраді

Київ. 7 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) залишила без змін запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для народного депутата Андрія Деркача, підозрюваного у державній зраді та незаконному збагаченні.

"7 листопада 2022 року Апеляційна палата ВАКС відмовила в задоволенні апеляційної скарги сторони захисту та залишила без змін запобіжний захід у вигляді тримання під вартою народному депутату України III-IX скликань, який підозрюється в державній зраді та незаконному збагаченні", – йдеться у повідомленні Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) у телеграм-каналі у понеділок.

За інформацією САП, після затримання фігуранта та доставки до місця проведення досудового розслідування слідчим суддею буде вирішено питання про застосування цього запобіжного заходу або про заміну на м’якший.

"Під час досудового розслідування встановлено, що народний депутат дискредитував Україну на міжнародній арені, погіршував дипломатичні відносини зі США, ускладнював інтеграцію України до ЄС та НАТО. За що протягом 2019-2022 років отримав щонайменше $567 тис. від правоохоронних та розвідувальних органів Росії", – зазначається у повідомленні.

У САП не зазначають ім’я підозрюваного нардепа, йдеться про Андрія Деркача (позафракційний нардеп).

Джерело: https://t.me/sap_gov_ua/883

administrator

Related Articles