Supernova Airlines у довгострокових планах має намір залучити до флоту вантажні Boeing або Airbus

(оновлена та відкоригована на прохання компанії)

Київ. 22 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Авіакомпанія Supernova Airlines лідера експрес-доставки в Україні ТОВ “Нова пошта” відкрила перший маршрут із Риги до Жешува в кооперації з латвійською авіакомпанією “RAF-Avia” її літаком ATR 72, повідомила пресслужба поштового оператора агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Щоб розпочати реалізацію намічених планів діяльності, компанія домовилася з колегами з латвійської авіакомпанії “RAF-Avia” щодо тимчасового використання їхнього літака ATR 72 на маршруті з Риги до Жешува”, – зазначили в компанії.

У “Новій пошті” пояснили, що основною причиною стало те, що процедури узгодження використання наявних у парку самої Supernova Airlines літаків АН-26 у ЄС дуже бюрократичні та займають багато часу.

У компанії уточнили, що використання авіаперевезень економить до 36 годин на доставці посилок із (або в) Ригу порівняно з вантажівками. “Економія часу для того, щоб ми могли забезпечити якнайшвидшу доставку посилок для клієнтів, – головна наша мета”, – наголосили в “Новій пошті”.

Крім того, в компанії відзначили довгострокові плани Supernova Airlines в майбутньому сформувати флот із залученням вантажних версій сучасних літаків виробництва Boeing або Airbus.

Як повідомлялося, авіакомпанія Supernova Airlines 6 січня отримала український сертифікат експлуатанта, що надає можливість розпочати вантажні авіарейси.

administrator

Related Articles