Тренінг “Майбутнє прийшло ще вчора: альтернативні канали розвитку медіа (ТікТок, Ютуб, подкасти, телеграм)”

Нові канали комунікації множать аудиторію медіа в десятки та сотні разів. Феномен українських телеграм-каналів, які після початку повномасштабної війни вперше обігнали аудиторію телебачення, ще довго обговорюватимуть дослідники та соціологи. А нам поки – своє робити! А саме, вчитися використовувати всі ці інструменти по максимуму на конкретних практичних прикладах. Чотири фахових журналіста провідних медіа розкажуть про власний досвід та підходи у використанні ТікТоку, Телеграму, подкастів та Ютубу для медіа.

Дата проведення: 09.11.2022, 14.00-18.00

Місце: платформа Zoom

Посилання на підключення до конференції: https://us06web.zoom.us/j/82271136611

Для участі в онлайн-тренінгу заповніть просту форму реєстрації: https://forms.gle/cGHL3cpBUJ8SVrsq7 

Зареєстрованим учасникам за день до тренінгу надійде в пошту детальна програма з вказанням часу сесій кожного спікера, тож скористайтеся нагодою! До того ж, це покращить нашу комунікацію в подальших заходах Егаліте Інтернешнл.

Кількість учасників від одного медіа – необмежена, проте, кожен має заповнити форму індивідуально. Вкажіть ту електронну адресу, з якої будете приєднуватися до тренінгу в Zoom.

До зустрічі в середу в 14.00!

Проект “Партнерство локальних медіа в Україні / Східний Діалог Україна” покликаний допомогти журналістам і ЗМІ забезпечувати чесне, прозоре та об’єктивне висвітлення подій через конструктивну комунікацію між зацікавленими сторонами: експертами, ЗМІ та органами місцевого самоврядування.

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина та реалізується «Pro NGO! e.V» (Німеччина) та «Egalite International» (Україна).

administrator

Related Articles