Тренінг з Протидії сексуальному насильству над дітьми в Україні

Ресурсний Центр Недержавних Організацій запрошує представників НДО взяти участь у БЕЗКОШТОВНОМУ ОНЛАЙН ТРЕНІНГУ на тему “Протидія сексуальному насильству над дітьми в Україні”.

Фокус цього тренінгу — нульова толерантність до сексуального насильства над дітьми.

Реєстраційна форма тут. 

Мета тренінгу: ознайомитись з визначенням сексуального насильства над дітьми, розглянути сексуальне насильство над дітьми в контексті війни в Україні, визначити індикатори та наслідки сексуального насильства, а також зрозуміти механізми запобігання, виявлення та реагування на сексуальне насильство у гуманітарному контексті.

Під час тренінгу ми чекаємо на вашу активну участь, тож важливо щоб у вас був доступ до камери та мікрофону.

Початок тренінгу о 10:00.

Тренінг триває 4.5 години з передбаченими перервами.

Після заповнення реєстраційної форми, ви отримаєте лист-підтвердження з точним часом, датою тренінгу та посиланням на Zoom.

Згідно з умовами проекту, ми також простимо всіх учасників проходити анкетування до і після тренінгу. Заповнення анкет та присутність на тренінгу є обов’язковими вимогами для отримання сертифікату про проходження тренінгу.

Тренінги проводяться NGO Resource Center за підтримки World Childhood Foundation в рамках проекту “Розвиток можливостей щодо подолання сексуального насильства над дітьми в Україні”.

Будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання: oginchuk@ngorc.org.ua

administrator

Related Articles