У Дніпрі ГО “Дуїт” організовує захід на підтримку ЗСУ

У Дніпрі ГО “Дуїт” організовує захід на підтримку ЗСУ

Громадська організація «Дуїт» 13 грудня організовує захід щодо виготовлення окопних свічок для Збройних сил України у Дніпрі та запрошує волонтерів долучатися.

Запрошуємо волонтерів і волонтерок Дніпра взяти участь у виготовленні окопних свічок для українських військових. Цей захід буде організовано для людей, що мають спільну мету – допомога армії; це можливість обмінятися досвідом і плідно провести час.

 ЩО: виготовлення окопних свічок

ДЕ: Штаб ГО «Дуїт» на вул. Барикадна 2, поверх 3, кв. 4

ДЛЯ КОГО: волонтери та волонтерки з Дніпра

КОЛИ: 13 грудня (вівторок)

ЧАС: 12:00 – 18:00

 Мета заходу – зробити максимальну кількість окопних свічок для захисників та захисниць України; об’єднати людей, аби допомогти власноруч тим, хто потребує світло та тепло взимку.

 З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України наша команда вже організувала 2 заходи з виготовлення окопних свічок, 7 – з плетіння сіток і щонайменше 3 збори матеріалів для виготовлення маскувальних засобів. 

 Вхід для представників ЗМІ вільний із 14:00 до 16:00.

 Контактна інформація: Сергій Кобцев, член Правління та керівник Департаменту операційної діяльності у ГО «Дуїт», g-mail: sergeypionov@gmail.com, тел. +380666027924.

 Примітка. ГО «Дуїт» – громадська організація, метою якої є розвиток потенціалу молоді України завдяки створенню і реалізації культурних, просвітницьких  та освітніх проєктів.

DSC_0606

administrator

Related Articles