У КНДР 350 тис. людей постраждали від "невідомої лихоманки" – ЗМІ

Гонконг. 13 травня. ІНТЕРФАКС – "Невідома лихоманка" спалахнула з кінця квітня у КНДР, повідомляє "Ренхап" із посиланням на агентство ЦТАК.

За даними ЦТАК, з кінця квітня у всій Північній Кореї спалахнула невідома лихоманка, від якої постраждали 350 тис. людей. Зазначається, що наразі лікування пройшли 162 200 осіб.

Раніше "Ренхап" із посиланням на північнокорейські ЗМІ повідомив про те, що у КНДР зафіксовано понад 18 тис. випадків захворювання на COVID-19.

У публікації ЦТАК зазначається, що виявлені випадки також належать до лихоманки.

"Лише 12 травня у всій країні було зареєстровано майже 18 тис. випадків захворювання на лихоманку, і нині до 187 тис. 800 осіб ізольовані й проходять лікування", – йдеться у повідомленні ЦТАК.

Одночасно зазначається, що коронавірус забрав життя шести жителів КНДР.

ЦТАК також повідомило, що північнокорейський лідер Кім Чен Ин відвідав з інспекцією Державний надзвичайно-протиепідемічний штаб.

"Поширення лихоманки у столичному регіоні свідчить, що у системі профілактики епідемії є вразливе місце", – заявив він під час візиту.

Кім Чен Ин закликав усі провінції, міста та округи закрити свої райони, щоб запобігти подальшому поширенню "шкідливого вірусу".

Лідер КНДР також наказав органам охорони здоров’я ретельно спостерігати за всіма пацієнтами із симптомами лихоманки, розробити наукові методи лікування та ще більше посилити заходи щодо постачання країни ліками.

"Це… найважливіші завдання, що стоять перед нашою партією, – якнайшвидше повернути назад кризову ситуацію в галузі громадського здоров’я, відновити стабільність профілактики епідемій та захистити здоров’я і благополуччя наших людей", – наводить його слова ЦТАК.

Північна Корея в четвер оголосила про перші на своїй території випадки зараження варіантом COVID-19 "омікрон" у країні. Згідно з повідомленням, влада країни дійшла висновку, що зразки, взяті 8 травня в Пхеньяні у пацієнтів із лихоманкою, були ідентичні "омікрону".

До цього протягом усієї пандемії Північна Корея заявляла про відсутність випадків захворювання на COVID-19 в країні.

administrator

Related Articles