У Межівській громаді ЦНАП на колесах від U-LEAD допомагає постраждалим від обстрілів мешканцям

У Межівській громаді ЦНАП на колесах від U-LEAD допомагає постраждалим від обстрілів мешканцям

305585819_1147769882488362_8020974763122256749_n (1)Днями ракетними обстрілами  було пошкоджено десятки житлових будинків у одному з населених пунктів Межівської громади Дніпропетровської області. Постраждалі мешканці можуть отримати допомогу від держави та місцевого бюджету для відновлення зруйнованих осель.

Необхідно було провести обстеження та зафіксувати наслідки пошкоджень. Оперативно приїхати на місце події  і виконати всю необхідну роботу, працівникам селищної ради допоміг мобільний ЦНАП, який Межівська селищна рада отримала одна з перших в Україні за підтримки «U-LEAD з Європою».

– Для того, щоб оформити заяву на отримання матеріальної допомоги з місцевого бюджету на відновлення пошкодженого майна, скласти Акт обстеження уповноваженим органом громади, отримати гуманітарну допомогу, зареєструвати факт пошкодження через додаток “Дія”, відбувся виїзд мобільного ЦНАПу, унікального автомобіля від U-LEAD, з унікальним десантом спеціалістів селищної ради. Було складено десятки актів, прийнято десятки заяв і обстежено всі пошкоджені будівлі, – розповів голова Межівської громади Володимир Зражевський на своїй сторінці.

Межівський ЦНАП «на колесах» – автобус, облаштований пандусом, інтернетом, всім необхідним обладнанням та устаткуванням для роботи адміністраторів ЦНАПу. Тут можна отримати у комфортних умовах такі послуги: реєстрації місця проживання, соціального захисту (призначення державних допомог, субсидій, тощо), реєстрації речових прав на нерухоме майно, пенсійні послуги, земельні послуги та інші.

Нагадаємо, в рамках партнерства Межівська громада самостійно придбала обладнання для мобільного ЦНАПу, облаштовувала гараж, а також відремонтувала приміщення стаціонарного Центру надання адмінпослуг.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

administrator

Related Articles