У Міносвіти заперечують підписання меморандуму про взаєморозуміння з Arcus Foundation

Київ. 30 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Міністерстві освіти і науки України спростовують інформацію про підписання меморандуму про взаєморозуміння з міжнародним благодійним фондом The Arcus Foundation, який, зокрема, займається питаннями, пов’язаними з правами ЛГБТ і соціальною справедливістю.

“Ми живемо у світі, де нас оточує безліч інформації. Частина з неї правдива, частина – ні. І необхідна навичка для сучасної людини – перевірка інформації. Ми часто реагуємо під впливом емоцій, але велика кількість вподобань і поширень допису не вказує автоматично, що він правдивий. Аби не поширювати фейки – звертайтеся до першоджерел: хто, де і коли вперше поширив інформацію, чи надійне це джерело”, – ідеться в повідомленні пресслужби міністерства.

У відомстві повідомили, що інформація про меморандум про взаєморозуміння між Міністерством освіти та The Arcus Foundation відсутня.

“Департамент забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій Міністерства освіти і науки України не реєстрував такий меморандум. Про усі співпраці міністерства ми повідомляємо на офіційному сайті та на наших сторінках в соцмережах”, – йдеться в повідомленні.

administrator

Related Articles