У Туреччині затримали підозрюваного в теракті в центрі Стамбула – ЗМІ

Київ. 14 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Туреччині затримано підозрюваного в теракті на вулиці Істікляль у центрі Стамбула, повідомляє державне інформаційне агентство Anadolu.

"Людина, яка залишила бомбу, що викликала вибух у неділю на проспекті Істікляль у Стамбулі заарештована поліцією, заявив міністр внутрішніх справ Сулейман Сойлу", – йдеться у повідомленні, опублікованому в твіттері агентства.

Віцепрезидент Туреччини Фуат Октай заявив агентству, що подія вважається терористичним актом.

"Ми вважаємо це терористичним актом. (…) Зловмисник, ми вважаємо, що це жінка, яка підірвала бомбу", – додав Октай.

Міністр охорони здоров’я Туреччини Фахреттін Коджа написав у твіттері в неділю ввечері, що 42 особи з 81 постраждалого внаслідок вибуху залишаються госпіталізованими.

"П’ятеро все ще перебувають у відділенні інтенсивної терапії, двоє з них перебувають у тяжкому стані", – зазначив він, додавши, що їм надається вся необхідна допомога.

Вибух пролунав у центрі Стамбула, на жвавій вулиці Істікляль, у неділю. Він стався поблизу площі Таксім у районі Бейоглу. Це один із найпопулярніших серед туристів районів міста. За даними турецьких ЗМІ, внаслідок інциденту загинули шестеро людей, постраждала 81 особа.

administrator

Related Articles