Україна не бачить ознак того, що Росія залишає Херсон без бою – Подоляк

(додані 4-8 абзаци)

Київ. 9 листопада. Інтерфакс-Україна – Україна не бачить ознак того, що російські війська залишають Херсон без бою, заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

"Дії говорять гучніше за слова. Україна не бачить ознак того, що Росія залишає Херсон без бою. У місті зберігається значна частина ru-угруповання, в регіон стягуються додаткові резерви", – написав Подоляк у твіттері.

При цьому він наголосив, що "Україна звільняє території, спираючись на дані розвідки, а не зрежисовані телевізійні заяви".

Пізніше в ефірі загальнонаціонального телемарафону Подоляк назвав заяви Шойгу та Суровікіна (командувача російського угрупування в Україні – ІФ) інформаційно-пропагандистською кампанією, розрахованою виключно на внутрішню аудиторію РФ з метою подати власні поразки перемогою.

"Бо все йде у них за планом: покинути всю Україну включно з окупованими у 2014 році територіями. Вони готують своє суспільство до того, що це буде перемога. Тобто, коли вони вийдуть на лівий берег Дніпра, то це вони вважатимуть перемогою, тому що зупинили вражаючі, як самі кажуть, сили НАТО", – сказав він.

Водночас, за словами радника голови ОП, поки є час і можливість, російське угруповання все одно намагатиметься втриматися в Херсонській області та завдати максимальних збитків обласному центру.

"Для них принципово важливо створити фортифікаційні споруди на лівому березі Дніпра. Звідти, якщо не вдасться утримати Херсон, вони максимально його знищуватимуть з лівого берега. Вони туди підвозять сьогодні снаряди, мобілізованих тощо. Тобто, вони все одно намагатимуться утриматися на Херсонщині", – сказав він.

Зі свого боку, українські військові, зазначив Подоляк, йтимуть за своїм сценарієм звільнення територій.

Як повідомлялося, увечері 9 листопада міністр оборони РФ Сергій Шойгу доручив військам приступити до відходу від Херсона та перекинути сили й техніку на лівий берег Дніпра.

Джерела: https://twitter.com/Podolyak_M/status/1590379058885693440?s=20&t=i3yNcDsCKy3mhH9yAMwr0A

administrator

Related Articles