Україна розвиватиметься подібно до Ізраїлю – як завжди готова до війни країна – думка

Київ. 16 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент мобільного оператора компанії "Київстар" Олександр Комаров вважає, що навіть за найкращого сценарію Україна розвиватиметься подібно до Ізраїлю, ставши країною, яка завжди готова до війни.

"Моє бачення майбутнього: навіть за найкращого сценарію Україна розвиватиметься як Ізраїль, ставши країною, що завжди готова до війни. І цей фактор потрібно враховувати у плануванні майбутнього. Ми ж не робимо інвестицію на рік, у нас горизонт – це сім-десять років. І тому треба зважати на всі ці фактори. Й тому тут є логіка інвестицій у захід України. Але це не означає, що ми не будемо інвестувати у схід. Будемо. Ба більше, якщо подивитися з точки зору CAPEX, найбільші інвестиції ми робитимемо саме на сході", – сказав він в інтерв’ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Комаров зазначив, що в короткостроковому періоді інвестиції в захід України справді є безпечнішими.

Проте, за його словами, як телеком-оператор "Київстар" відповідає за критичну інфраструктуру: її потрібно не лише підтримувати, а й повертати на тих територіях, які українські війська звільняють від окупантів. До того ж, телекомінфраструктуру необхідно розвивати.

"Київстар" – найбільший український оператор телекомунікацій. Надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 3G. Його послугами на кінець 2021 року користувалися близько 26,2 млн абонентів мобільного зв’язку та близько 1,2 млн клієнтів фіксованого інтернету.

Акціонером "Київстару" є міжнародна група VEON (раніше – VimpelCom Ltd.). Акції групи котируються на фондовій біржі NASDAQ (Нью-Йорк).

Повний текст інтерв’ю з Олександром Комаровим буде оприлюднено на головній сторінці веб-сайту агентства "Інтерфакс-Україна"

administrator

Related Articles