Україна та Швеція підписали меморандум про співпрацю в соціальній сфері

Київ. 1 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович і міністр соціальних служб Швеції Камілла Вальтерссон Грьонвалль підписали меморандум про взаєморозуміння між урядами країн щодо співпраці у сфері соціальної політики та захисту прав дітей.

“Я дуже рада розширити співпрацю зі Швецією у сфері захисту прав дітей. Вдячна шведській стороні за ті ініціативи, які вона робить щодо захисту українських дітей та підтримки реформ сімейного виховання в Україні. Переконана, що меморандум, який ми підписуємо сьогодні, дозволить нам розвинути тісну взаємодію у наданні соціальних послуг та імплементацію міжнародної кваліфікації функціонування для дітей в Україні”, – наводить слова Жолнович пресслужба відомства.

Зазначається, що меморандум обумовлює співпрацю в сферах розвитку сімейних форм виховання, запобігання виникненню випадків експлуатації, жорстокого поводження, недбалого ставлення та насильства щодо дітей та інтеграції соціальних послуг, орієнтованих на найвразливіші верстви населення.

Крім того, під час зустрічі сторони обговорили напрями, за якими Швеція та Україна тісніше взаємодіятимуть та реалізовуватимуть співпрацю.

administrator

Related Articles