Україна та США оновлюють Угоду про торговельне та інвестиційне співробітництво – Мінекономіки

Київ. 10 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Торговий представник США Кетрін Тай та перший віцепрем’єр – міністр економіки України Юлія Свириденко під час засідання Українсько-Американської ради з торгівлі у Вашингтоні 9 листопада розпочали переговорний процес щодо оновлення Угоди про торговельне та інвестиційне співробітництво між двома країнами.

"Оновлення торгової угоди особливо важливе в контексті економічної підтримки США для України та в контексті повоєнної відбудови. Більш як 20 представників усіх залучених до співпраці з Україною інституцій США обговорили наявні програми допомоги і наступні кроки для залучення інвестицій в Україну", – наводить слова Свириденко пресслужба міністерства в четвер.

Згідно з інформацією відомства, сторони обговорили широке коло питань – від судової реформи, приватизації та публічних закупівель до технічного регулювання, інтелектуальної власності та ветеринарних питань, особливий акцент зробили на трудовій реформі.

"З одного боку Рада з торгівлі та інвестицій консолідувала всі попередні досягнення у двосторонній співпраці, але водночас масштаб наявної співпраці перекладається на нову якість, яка потребує оновлення договірної бази. Тому ми доповнимо угоду 2008 (року) низкою протоколів", – наголосила Свириденко.

За її словами, таке рішення ухвалено для підтримки зусиль України щодо створення більш прозорого та передбачуваного бізнес-середовища, зміцнення довіри американського бізнесу до інвестицій в Україну та полегшення реалізації проєктів з відновлення України.

administrator

Related Articles