Українська авіація за добу завдала 5 ударів по російських окупантах – Генштаб ЗСУ

Київ. 11 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Українська авіація за поточну добу завдала п’яти ударів по російських окупантах, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у п’ятницю.

Крім того, зазначається, що воїни ракетних військ та артилерії Сил оборони за добу вразили пункт управління, два райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, два склади боєприпасів і три інші важливі військові об’єкти противника.

Також, за уточненою інформацією, у районі населеного пункту Дніпровка Запорізької області підтверджено знищення ворожого гвинтокрила Мі-8, у районі міста Енергодар вражено пункт управління ворога – загинули понад 50 окупантів, а понад 40 – поранені. Також знищено гвинтокрил Ка-52.

У результаті точних ударів Сил оборони по штабу російських окупаційних військ у населеному пункті Червоний Маяк Херсонської області понад 30 окупантів загинули, знищено два танки і чотири вантажівки.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid02SzFkbcwBWvTGcY5KwXtaiSFzbUaXzXr4GRpYM1DFsk2N5CrxV2PRjL3m8uC5zWVYl

administrator

Related Articles