"Укренерго" анонсує вівторок без аварійних відключень, але з плановими в Києві та семи областях

Київ. 7 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Планові графіки відключень буде застосовано у вівторок, 8 листопада, протягом доби для споживачів у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській та Полтавській областях, повідомляє НЕК "Укренерго".

"Введення графіків аварійних відключень поки що не передбачається", – йдеться в повідомленні компанії у фейсбуці в понеділок увечері.

Компанія пояснила, що обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій.

Допоможіть енергетикам тримати баланс в енергосистемі, пошкодженій ворожими обстрілами. А саме: дотримуйтесь ощадливого споживання електроенергії та не вмикайте одночасно в мережу декілька потужних електроприладів протягом дня, особливо в пікові години споживання – з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00", – зазначила компанія.

Як повідомлялося, на понеділок "Укренерго" прогнозувала дефіцит в енергосистемі та екстрені відключення для споживачів у Києві та зазначених вище семи областях.

administrator

Related Articles