"Укрлендфармінг" засіє цього сезону 300-330 тис. га – Бахматюк

Київ. 13 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Агрохолдинг “Укрлендфармінг” цього сезону планує задіяти 300-330 тис. га посівних площ, що більше ніж рік тому завдяки деокупації, повідомив власник холдингу Олег Бахматюк агентству “Інтерфакс-Україна” в понеділок.

За його словами, під питанням близько 30 тис. га у Чернігівській, Сумській та частині Миколаївської областей через мінування.

“Херсон, напевно, не встигнемо точно”, – сказав він, додавши, що під окупацією все ще залишаються землі “Укрлендфармінгу” у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях.

Водночас Бахматюк нагадав, що минулого року через окупантів було зірвано посівну у Київській, Чернігівській та Сумській областях.

Власник також зазначив, що значні зміни будуть у структурі посівних площ, зокрема площа під кукурудзою буде меншою, оскільки вона потребує великих капіталовкладень, на відміну, наприклад, від соняшника.

Бахматюк також повідомив, що огляд Чорнобаївської птахофабрики з холдингу “Авангард”, що входить до “Укрлендфармінгу” в Херсонській області, показав нереальність поновлення її роботи за наявних умов”ні зщодо технічних причин, ні щодо людей”.

За його словами, фактично на фабриці залишилися лише пташники “із залізом”, тоді як усі шафи з управління кліматом, усі двигуни та техніка були вкрадені. “Все, що можна було відкрутити та відламати, все відкрутили та відламали”, – констатував власник “Укрлендфармінгу”.

Він зазначив, що в таких умовах “Авангард” планує збільшувати виробництво на фабриці у Кам’янці-Подільському.

administrator

Related Articles