"Укрпошта" за 5 міс. продала на eBay власні товари на 7,5 млн грн

Київ. 14 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – АТ "Укрпошта" здобула почесну нагороду Rising Star у регіоні Emerging Markets, куди входять 150 країн на урочистій церемонії нагородження eBay’s Exporter of the Year 2022.

Як наголошується в повідомленні компанії, поширеному в понеділок, такою нагородою відзначається продавець, який досяг найбільш вражаючих результатів продажу в перший рік запуску свого онлайн-магазину.

Власний офіційний онлайн-магазин на eBay "Укрпошта" відкрила у травні поточного року.

За п’ять місяців компанія лише через цей канал продажу надіслала понад 5 тис. замовлень на суму понад 7,5 млн грн для покупців на eBay з усього світу.

"Ми вдячні eBay за можливість представляти нас на світовій арені та отримати високу експертну оцінку роботи. Таке визнання свідчить про гідний рівень роботи "Укрпошти", високу оцінку клієнтами та стимулює до найвищих показників, розвитку, вдосконалення. Дякуємо команді eBay за підтримку на етапі запуску магазину та за можливість виробляти продаж по всьому світу легко та швидко", – прокоментував генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

За даними "Укрпошти", за останні місяці показники обсягу продажу українців демонструють безперебійність і виходять майже на 100% довоєнного рівня, що свідчить про ефективність взаємодії поштового оператора з українськими продавцями та потенціал вітчизняних виробників.

"Сьогодні Україна входить до п’ятірки кращих ринків офісу eBay Global Emerging markets, який відповідає за розвиток платформи у 150 країнах світу", – наголошують в "Укрпошті".

Як повідомлялося, "Укрпошта" стала першою у світі серед національних поштових операторів, які розпочали роботу на міжнародному маркетплейсі eBay і вже за кілька місяців з початку продажу набула статусу top-rated seller.

На платформі онлайн магазину "Укрпошти" представлені оригінальні товари компанії: марки, конверти, картки, поштові набори, брендовані футболки, світшоти, чашки тощо.

eBay – одна з найбільших торгових платформ, що об’єднує понад 17 млн продавців і 142 млн активних покупців у 190 країнах. Обсяги продажу товарів через eBay минулого року становили 87 млрд доларів.

administrator

Related Articles