"Укртелеком" забезпечив АТС Києва та області дизпальним на весь час відключення електроенергії

Київ. 14 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – АТ "Укртелеком" забезпечило дизпальним основні АТС Києва та області на випадок відключення електроенергії, йдеться в повідомленні оператора, опублікованому у фейсбуці в понеділок.

При цьому уточнюється, що додаткова добова інвестиція "Укртелекому" в стабільність послуг зв’язку в Києві та Київській області становить до 30 тис. л дизпального під час критичного навантаження на електромережу й аварійних відключень.

"З 14 листопада всі вузли центральних АТС міста Київ та вузли районних центрів Київської області "Укртелекому" забезпечені дизельгенераторами та дизпальним на весь час відключення електроенергії, що дасть можливість мережі стабільно працювати й надавати послуги клієнтам", – наголосив оператор.

Як повідомлялося, lifecell зазначає, що тривалість роботи обладнання під час масштабних відключень електроенергії залежить від можливості забезпечити регулярне підвезення пального. При цьому він уточнив, що одна базова станція на генераторі споживає 100 л пального на день.

"Київстар" працює над альтернативними варіантами живлення базових станцій під час відключення подання електроенергії, зараз його вистачає на 20% мережі оператора у великих містах у разі тривалого знеструмлення.

Джерело: https://www.facebook.com/Ukrtelecom/posts/pfbid0Jj3W4Ucgd22Rk9eAtdcQQVXocb9ffoe2mb8sPtaqvEVtkXv4zSiMpdVi4RoNsu2tl

administrator

Related Articles