Унаслідок ворожого обстрілу Дергачів на Харківщині дві людини загинули, чотири поранені – міський голова

Харків. 12 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Унаслідок обстрілів м. Дергачі Харківської області, вчиненого ЗС РФ із РСЗВ "Ураган" у четвер, є загиблі та поранені серед мирного населення, повідомив міський голова В’ячеслав Задоренко.

"Унаслідок бомбардувань загинули дві людини, ще чотири поранені, двоє з яких – медики. Всі ці люди – цивільні особи", – написав Задоренко на своїй сторінці у фейсбуці.

За його словами, внаслідок обстрілів також було серйозно пошкоджено будівлю гуманітарного штабу, приміщення РАЦС, зруйновано харчоблок Дергачівської лікарні та частину поліклініки разом із рентген-кабінетом. Від вибухової хвилі постраждала будівля відділення швидкої допомоги.

"Жоден з обстріляних об’єктів, не кажучи вже про приватні будинки, що руйнуються щодня, не мав жодного стосунку до військової інфраструктури", – наголосив Задоренко.

За його словами, через обстріли довелося дещо обмежити видачу споживчих товарів до кінця дня, проте гуманітарний штаб продовжив роботу. Пакети з продовольчою допомогою отримали жителі Деркачів, Шовкоплясів, Слатине, Прудянки та Руської Лозової.

Джерело: https://www.facebook.com/Zadorenko/posts/666997124405210

administrator

Related Articles