Управляти арештованим "Аерок" виявили бажання 13 українських компаній – АРМА

Київ. 15 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Бажання брати участь у конкурсному відборі управителя активами відомого виробника будівельних матеріалів "Аерок" виявили 13 компаній, повідомили у пресслужбі Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Згідно з повідомленням, після ретельного та комплексного аналізу всіх документів на відповідність учасників критеріям конкурсу АРМА розгляне пропозиції потенційних управляючих та ухвалить рішення про результати відбору.

Інформацію про підсумки конкурсу Нацагентство оприлюднить одразу після ухвалення рішення.

У пресслужбі додали, що вже після оголошення конкурсного відбору в АРМА надійшла постанова суду про арешт та передання в управління Агентству частини майна підприємства, яка раніше не була арештована. Зважаючи на зміни у списку заарештованого майна, Національне агентство запропонує учасникам конкурсу за необхідності уточнити свої програми управління.

Як повідомлялося, у червні було заарештовано та передано АРМА активи ТОВ "Аерок" на суму 2 млрд грн. У жовтні АРМА оголосила конкурсний відбір управителя для транспортних засобів, нерухомого майна у Київській та Львівській областях, корпоративних прав та статутного капіталу "Аерок".

ТОВ "Аерок", що працює на українському ринку з грудня 2006 року, є одним з лідерів ринку виробів з пористого бетону автоклавного твердіння в Україні.

"Аерок" має два заводи: в Обухові та Березані, та планувала запуск заводу у Львівській області у 2022 році.

За даними Opendatabot, власником ТОВ "Аерок" виступає "Аерок Інвестмент Дойчланд Гмбх" (100%), при цьому у жовтні 2021 року бенефіціаром було зазначне російське ПАТ "Група ЛСР", основним власником якого є російський підприємець Андрій Молчанов.

administrator

Related Articles