УЗ завершить проєктування будівництва євроколії від держкордону Польщі до Львова до кінця року – голова правління

Київ. 22 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – АТ “Укрзалізниця” (УЗ) завершить проєктування будівництва колії завширшки1435 мм (євроколії) від державного кордону з Польщею до Львова (ділянка Мостиська-Скнилів) до кінця поточного року для налагодження сполучення європейською залізницею, повідомив голова правління “УЗ” Євген Лященко агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Плануємо завершити розробку проєктної документації будівництва колії завширшки 1435 мм (євроколії) від державного кордону з Польщею до Львова. Йдеться про будівництво ділянки Мостиська-Скнилів. Наразі вже маємо техніко-економічне обґрунтування. Плануємо завершити проєктування будівництва у 2023 році”, – сказав Лященко.

За його словами, реалізація цього проєкту надасть змогу організувати сполучення євроколією зі Львова до Кракова, Праги та Відня.

Як повідомлялося, будівництво вузького єврошляху (1435 мм) у напрямку Мостиська-Скнилів планували розпочати ще 2020 року. Також уряд 2020 року вніс цей проєкт до списку пріоритетних інвестиційних проєктів до 2023 року.

Залізнична станція “Скнилів” розташована у Львові на відстані 5,5 км від вокзалу станції “Львів”, 3 км від аеропорту “Львів” та 1 км від автостанції.

administrator

Related Articles