В Україні повністю відновлено електропостачання, зберігаються обмеження тільки в Житомирській області – Міненерго та "Укренерго"

Київ. 13 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – В Україні станом на 11:00 понеділка повністю відновлено електропостачання в усіх регіонах, які постраждали від російської ракетної атаки 9 березня, проте залишаються обмеження для деяких категорій споживачів у Житомирській області, повідомило Міністерство енергетики.

“Ситуація в енергосистемі після останнього масованого обстрілу стабілізована, генерація працює з резервом потужності. Однак у деяких регіонах ще можуть діяти обмеження через ремонт мереж”, – заявив міністр Герман Галущенко, слова якого наведено на сайті відомства.

Як зазначили в міністерстві, станом на ранок 13 березня було заживлено всіх абонентів у проблемних районах Харківської області, повністю відновлено електропостачання в Миколаївській області.

У свою чергу, як поінформували в НЕК “Укренерго”, у Житомирській і Харківській областях у понеділок триває робота з усунення наслідків ракетних обстрілів 9 березня.

Водночас через перевантаження обладнання діють аварійні відключення в деяких районах Києва та Київської області.

“У Житомирській і Харківській областях у разі зростання споживання в пікові години можливе застосування графіків погодинних відключень”, – попередили в НЕК.

Крім того, внаслідок ворожих артилерійських обстрілів пошкоджено мережі в прифронтових районах Харківської та Херсонської областей – там, де дає змогу безпекова ситуація, тривають ремонтні роботи.

Як доповнили в компанії, триває також заживлення споживачів, знеструмлених через погодні умови, зокрема, поривчастий вітер у Житомирській та Сумській областях.

“В інших регіонах обмеження енергоспоживання не застосовувалося, ліміти не доводилися. Наявних у системі обсягів виробленої електроенергії достатньо для покриття потреб усіх споживачів”, – наголосили в “Укренерго”.

Джерело: https://t.me/energyofukraine/241

https://t.me/Ukrenergo/1979

administrator

Related Articles