В Україну прибули перші 13 генераторів, придбані завдяки коштам, зібраним у рамках ініціативи українського посольства у Литві "Aš esu Ukraina"

Київ. 7 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Перша партія із 13 генераторів, придбаних за кошти, зібрані в рамках ініціативи українського посольства в Литві "Aš esu Ukraina", вже прибули на територію Української держави, повідомляє пресслужба посольства у понеділок.

"Дякую, Литво! Придбання цих генераторів стало можливим завдяки підтримці ініціативи збору коштів посольства України в Литві "Aš esu Ukraina", – йдеться у повідомленні.

У ньому уточнюється, що завдяки "неймовірній допомозі литовських друзів, посольство вже готує до відправки другий вантаж для відновлення енергосистеми, щоб у будинках українців були світло, тепло та вода".

"Кожен внесок – це справді теплі обійми для українців", – наголосили у дипвідомстві.

Дипломати також подякували литовському народу та партнерам, які відгукнулися на терміновий запит.

"Україна завжди пам’ятатиме тих, хто був і залишається з нами у важку годину випробувань. Разом ми забезпечимо поразку держави-терориста та її покарання за терор. Разом ми витримаємо всі випробування і станемо ще сильнішими", – підсумували в посольстві.

administrator

Related Articles