Вебінар на тему: “Булінг в умовах війни: чи є місце явищу або новим небезпекам”

Вебінар на тему: “Булінг в умовах війни: чи є місце явищу або новим небезпекам”

Команда проєкту #ВкраденаВесна любʼязно запрошує долучитись 06.06.2023 о 16:00 (тривалість 1,5 години) до участі в вебінарі на тему “Булінг в умовах війни: чи є місце явищу або новим небезпекам”.

В умовах воєнного стану безпекова складова навчання пріоритетно пов’язується з національною безпековою ситуацією. Навчальний процес зазнав кардинальних змін і часто застосовується формат дистанційної роботи. То чи зник булінг під час війни? На жаль, аналіз та зріз судової практики свідчить про те, що з війною проблема булінгу не лише не викорінилася, а й починає набувати нових форм і проявів.

Під час вебінару будуть розкриті аспекти  першочергових кроків у випадку, якщо ваші діти отримали прояви моральної та фізичної агресії;  що робити батькам і як діяти вчителю? булінг українських учнів за кордоном із боку місцевих дітей: що робити ? як вчасно запобігти та реагувати на випадки булінгу у закладах освіти? 

Для участі необхідна реєстрація: https://forms.gle/HPiYSMgNo2qgvCRk7 

undraw_Super_thank_you_re_f8bo

Захід розрахований для вчителів, педагогів та практичних психологів. 

Вебінар буде проведений українською правозахисницею Аксаною Філіпішиною.

Програма заходу та посилання на zoom-платформу будуть надіслані після підтвердження реєстрації.
Тренінги проходитимуть в рамках проєкту #ВкраденаВесна, який спрямований на створення сприятливого середовища для подолання прямого впливу війни, якого діти зазнали внаслідок збройної агресії в України та відбувається за підтримки програми “Український фонд швидкого реагування”, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США. 
administrator

Related Articles