Відкрито реєстрацію на онлайн-курс для молоді про життєстійкість в умовах криз

Громадська організація “Рада жінок Донеччини” спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, за участі Українського католицького університету та Маріупольського державного університету створили навчальний курс про те, як успішно долати наслідки життєвих криз.

Через кризи, які спричиняють хронічний стрес, у багатьох молодих людей виникають труднощі з концентрацією, спілкуванням, навчанням та роботою. Тому все більш затребуваними стають навички та вміння, що допомагають зберегти власну продуктивність в умовах хаосу, тобто — життєстійкість.

“Фонд ООН у галузі народонаселення приділяє молодим людям — їхнім талантам, надіям, перспективам та унікальним потребам — основну увагу в контексті сталого розвитку. На сьогоднішній день стійкість стає необхідністю. Вона допомагає молодим людям набувати життєвих навичок, які допоможуть їм справлятися зі складними ситуаціями й обставинами, яких, на жаль, не уникнути в житті”, — розповідає Хайме Надаль, представник UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Учасники курсу дізнаються, що таке життєстійкість та як розвинути в собі цю навичку, познайомляться з методами психологічної допомоги та самодопомоги, навчаться прийомам самоконтролю, усвідомленого мислення та відновлення у період травмуючих подій.

“У ці складні часи кожній молодій людині потрібна підтримка. Але немає кращої підтримки, ніж та, яку ти можеш надати собі сам. Це і є життєстійкість – здатність справлятися з кризами. А головне, що це не вроджена навичка, їй можна і треба навчитися. Сподіваємося, наш курс допоможе молоді бути більш впевненими у собі”, — розповідає виконавча директорка “Ради жінок Донеччини” Юлія Пруднікова.

Матеріали курсу розроблені провідними викладачами, дослідниками, практикуючими психологами з Українського католицького університету та Маріупольського державного університету, а також запрошеними експертами. Фахівці пропонують об’ємний погляд на явища кризи і стресу, методи самозарадності та піклування про своє психічне здоров’я.

Безкоштовний курс “Життєстійкість молоді в умовах криз” складається із 10 модулів у форматі відеолекцій, практичних порад та вправ для самостійного виконання. Загальна тривалість навчання складе близько 90 годин. Після закінчення курсу учасники зможуть отримати сертифікати. Курс можна використовувати як дисципліну вільного вибору під час отримання вищої освіти.

⇒ Реєстрація на курс доступна на сайті онлайн-платформи Prometheus.

Освітній курс “Життєстійкість молоді в умовах криз” реалізується Радою жінок Донеччини спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, за участі Українського католицького університету та Маріупольського державного університету.

administrator

Related Articles