Відновлення територіальних громад Миколаївщини та Чернігівщини

Саме це обговорюватимуть об 11-00, у вівторок 23 травня 2023. учасники американських програм обмінів/стажування на онлайн-зустрічі з командою міжрегіонального партнерського проекту коаліції «Мережа ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».

Питання до обговорення: 

  • Які виклики належного врядування заважають ефективному відновленню громад;
  • Як залучити мешканців, зокрема молодь, у процеси відновлення територіальних громад.

Обговорення відбудеться за результатами просування місцевими активістами рекомендацій громадських аудитів щодо ефективності врядування у Березанській, Вознесенській, Коблівській громадах Миколаївщини та Менській, Городнянській, Ріпкинській громадах Чернігівщини.

Модератор заходу: Віталій Федорак, волонтер ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва», учасник Professional Fellows Program (2020-2021)

Запрошуємо учасників американських програм обмінів/стажувань та представників робочих груп проекту взяти участь у онлайн-зустрічі.

Всіх зацікавлених осіб просимо зареєструватися до 12-00, 22 травня включно за наступним посиланням: https://forms.gle/dxSdGeweD8uqanqC8 

Посилання на підключення буде надіслано окремим листом на електронні пошти, вказані при реєстрації. 

Довідково:

Проект «Згуртованість і демократія для ефективного відновлення ТГ», реалізується ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та у партнерстві з ГО «Доброчин» (м. Чернігів) в рамках діяльності коаліції «Мережа ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».

Метою проекту є налагодження взаємодії «влада-громада» для ефективного відновлення територіальних громад (далі ТГ), що постраждали від російської військової агресії.

Партнерами проекту також є місцеві ради вказаних територіальних громад.

З повагою

пресслужба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

administrator

Related Articles