Visa стала резидентом Diia City

Київ. 10 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міжнародна платіжна система Visa стала резидентом спеціального правового та податкового режиму "Дія.City".

"Резидентство "Дія.City" дозволить компанії користуватися найкращими правовими та податковими умовами в Європі. А також поглибить співпрацю з українським IT-сектором та пришвидшить розвиток безготівкової економіки України", – написав віцепрем’єр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у телеграм-каналі.

Він зазначив, що в українському офісі компанії працює близько 140 працівників, які відповідають за розвиток платіжних технологій у 17 країнах.

"Київський офіс Visa є субрегіональним хабом, команда якого відповідає за підтримку та розвиток бізнесу у 17 країнах. Україна завжди була і є нашим пріоритетом. Як і орієнтиром для багатьох інших ринків, навіть з інших субрегіонів, враховуючи технологічність, інноваційність та стрімку динаміку розвитку банківського сектору, електронної комерції, IT-галузі, безготівкових платежів та цифрової інфраструктури в нашій країні", – прокоментував приєднання Visa до "Дія.City" керівник відділу корпоративних комунікацій Visa Денис Казван на своїй сторінці у фейсбуці.

Він зазначив, що під час війни цифровізація та впровадження інновацій лише прискорюються в плідній роботі з банками, бізнесом, фінтехом та урядом.

Джерело: https://t.me/zedigital/2608; https://www.facebook.com/dennis.kazvan

administrator

Related Articles