Японія хоче створити підводні безпілотники для встановлення мін і розмінування – ЗМІ

Київ. 15 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Японські військові планують створити підводний безпілотний апарат, щоб встановлювати міни або здійснювати розмінування, повідомило у вівторок The Japan Times із посиланням на джерело.

Агентство із закупівель, технологій і логістики Міноборони Японії вже виробляє безпілотний апарат, здатний виявляти міни, й незабаром, як очікується, воно розпочне роботу над новим безпілотником.

Джерело зазначило, що безпілотники нової моделі в разі можливого збройного конфлікту мають завадити висадці ворога на японський архіпелаг Рюкю, що простягнувся від острова Кюсю до Тайваню, або спробам ворога влаштувати блокаду та перерізати морські шляхи за рахунок мінування.

При цьому встановлення мін за допомогою нового японського безпілотника має залишитися непоміченим для супутників та інших розвідувальних засобів противника.

The Japan Times пояснює, що про плани японського Міноборони на безпілотник стало відомо на тлі спроб відомства розширити використання безпілотних апаратів у сухопутних, повітряних і морських Силах самооборони Японії. Зокрема, міністерство планує отримати у своє розпорядження невеликі БПЛА для ударів по ворогу, що наступає, і також воно хоче створити безпілотники, які діятимуть у зв’язці з розроблюваними Японією винищувачами.

administrator

Related Articles