Єрмак зустрівся із представниками аналітичного центру GLOBSEC

Київ. 9 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак у п’ятницю, 9 грудня, провів зустріч із делегацією словацького недержавного аналітичного центру GLOBSEC, повідомляє пресслужба Офісу.

"Андрій Єрмак поінформував представників GLOBSEC про важливість Kyiv Security Compact як інструмента для забезпечення дієвих гарантій безпеки для України на період до набуття повноправного членства в НАТО. Окремо було приділено увагу необхідності посилення санкційного тиску на країну-терориста Росію, зокрема в межах напрацювань санкційної групи Єрмака-Макфола", – зазначається у повідомленні.

Співрозмовники також обговорили можливості практичного залучення експертів GLOBSEC до підготовки аналітичних документів з міжнародної підтримки, насамперед щодо прискорення набуття Україною повноправного членства у Європейському Союзі та НАТО.

Єрмак подякував засновнику та президенту GLOBSEC Роберту Вассу за особистий внесок у підтримку України, а також зусилля щодо консолідації світової експертної спільноти навколо всебічної підтримки України.

Наголошується, що зустріч стала логічним продовженням переговорів президента України Володимира Зеленського із делегацією Словаччини на чолі з міністром закордонних та європейських справ Растиславом Качером.

administrator

Related Articles