ЮНІСЕФ допоможе Україні обладнати пункти обігріву в школах і садках у зимовий період

Київ. 1 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Дитячий фонд Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) готовий підтримати проєкт з облаштування пунктів обігріву в українських школах і садках у зимовий період, заявив голова представництва міжнародної організації в Україні Мурат Шахін.

Як повідомляє пресслужба президента, під час зустрічі з головою представництва ЮНІСЕФ в Україні заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко поінформував Шахіна про плани влади організувати в країні пункти обігріву на зимовий період, де люди могли би перебувати в той час, коли їхні домівки можуть залишитися без опалення й електропостачання.

Такі пункти, за його словами, будуть обладнані генераторами, в них будуть питна вода і їжа, інтернет-зв’язок. Для цього знадобиться близько 17 тис. генераторів.

"Ми хочемо облаштувати ці пункти обігріву на базі шкіл і дитячих садків у великих містах і адміністративних будівлях у сільській місцевості", – розповів він, зазначивши, що Україна вітатиме допомогу в реалізації цього проєкту з боку міжнародних організацій.

У свою чергу Мурат Шахін наголосив на важливості такої ідеї та підтвердив готовність ЮНІСЕФ підтримати проєкт з облаштування пунктів обігріву в рамках ініціативи "Спільно до навчання".

Він також нагадав, що в рамках цієї ініціативи, започаткованої Міністерством освіти і науки у співпраці з ЮНІСЕФ і першою леді Оленою Зеленською для підтримки освітнього процесу поточного навчального року, тисяча опорних шкіл отримають $3 млн на відповідні потреби.

administrator

Related Articles