ЗА ДАНИМИ ВООЗ, У СВІТІ ЗАФІКСОВАНО ВИЩЕ 10 ТИС. ВИПАДКІВ ОПИ МАВП

ЗА ДАНИМИ ВООЗ, У СВІТІ ЗАФІКСОВАНО ВИЩЕ 10 ТИС. ВИПАДКІВ ОПИ МАВП

Загальна кількість підтверджених випадків захворювання на віспу мавп більш ніж у 60 країнах перевищила 10 тис. випадків, повідомляють у четвер європейські ЗМІ з посиланням на ВООЗ.

Зазначається, що найбільше випадків цього захворювання припадає на Європу.

Очікується, що комітет ВООЗ з надзвичайних ситуацій наступного четверга, 21 липня, проведе засідання, на якому обговорить заходи щодо боротьби з поширенням віспи мавп.

Крім того, комітет на засіданні, як очікується, ухвалить рішення про класифікацію спалаху захворювання, зокрема, визначить, чи є поширення віспи мавп надзвичайною ситуацією в галузі охорони здоров’я.

Глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейєсус неодноразово висловлював стурбованість ситуацією з поширенням віспи мавп, закликав «працювати, щоб зупинити передачу хвороби», і рекомендував урядам різних країн проводити відстеження контактів хворих.

Оспа мавп – рідкісне інфекційне захворювання, найбільш поширене у віддалених районах Центральної та Західної Африки. Його симптоми – нудота, температура, висипання, свербіж, а також біль у м’язах. Раніше Клуб експертів проаналізував ситуацію, експерти дали свої коментарі та прогнози щодо цього захворювання.
Джерело

administrator

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.