За добу харківські рятувальники 12 разів гасили пожежі, викликані обстрілами – ДСНС

Харків. 14 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – За минулу добу рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 43 оперативних виїзди, 24 з яких: на ліквідацію пожеж, половина з яких була викликана ворожими обстрілами.

"Пожежі, викликані ворожими обстрілами, сталися в Чугуївському (6), Харківському (5) та Лозівському (1) районах області. Горіли приватні будинки, гаражі, складські будівлі, газопровід, хвойна підстилка і трава", – повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Харківській області.

Найбільша пожежа через обстріл сталася на території Дергачівської громади, де горіли залишки конструктивних елементів двох складських будівель на площі 300 кв.м. Загоряння сталося після ворожих обстрілів о 12:48. О 14: 00 пожежу було ліквідовано.

На території Чугуївської громади горіла хвойна підстилка і трава на площі 3 га. Цю пожежу більше 6 годин гасили 4 пожежно-рятувальних підрозділи ДСНС. Також в одному з населених пунктів громади о 13:27 ворог пошкодив газопровід низького тиску. Сталася пожежа, яка була ліквідована о 14:39.

На території Циркунівської громади горіли 3 приватних будинки та 2 гаражі на площі 500 кв.м. Обстріл стався о 19:08. О 21.40 ці пожежі вдалося ліквідувати.

У Слобожанській громаді також загорівся приватний будинок. Його обстріляли о 00:36. Площа горіння становила 65 кв. Пожежу локалізовано о 01:50, ліквідовано о 05:55.

Також протягом доби проводилися аварійно-рятувальні роботи та розбір завалів у зруйнованих будівлях Київського, Новобаварського, Салтівського, індустріального та Холодногірського районів Харкова та в Дергачівській громаді.

Піротехнічні підрозділи ДСНС протягом доби ліквідували 44 ворожих боєприпаси.

administrator

Related Articles