Загрози російських військ із боку Придністров'я немає, незважаючи на використання Росією прихованих агентів спецслужб для розхитування ситуації у Молдові

Київ. 7 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Загрози російських військ з боку Придністров’я немає, незважаючи на використання Росією прихованих агентів спецслужб для розхитування ситуації в Молдові, повідомляє Оперативне командування "Південь".

"У сусідній з Одещиною та Вінниччиною Молдові прихильники проросійської партії "Шор" влаштовують антиурядові протести. Таким чином, росія використовує прихованих агентів спецслужб, що працюють під прикриттям, для розхитування ситуації в країні", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, що "боячись симпатики українцям від мешканців Молдови, Москва хоче максимально використати соціальне невдоволення людей: через економіку схилити уряд Молдови на свій бік".

У командуванні наголошують, що ці соціально-політичні авантюри не мають успіху, оскільки російські війська не мають критичної загрози з боку Придністров’я.

"Але Сили оборони України ретельно моніторять ситуацію", – підсумували в ОК "Південь".

Джерело: https://www.facebook.com/okPivden/videos/601836468412879/

administrator

Related Articles