Захисники Харківщини вийшли на держкордон України – Міноборони

(оновлена)

Харків. 16 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Бійці Сил територіальної оборони м. Харкова відтіснили російських окупантів на одній із ділянок лінії фронту та вийшли до державного кордону України в Харківській області, повідомляє Міноборони України.

"227 батальйон 127 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ м.Харкова витіснив росіян та вийшов на ділянку державного кордону", – йдеться у повідомленні Міноборони у фейсбуці.

У відомстві також опублікували відео з українськими воїнами, які перебувають на зазначеній ділянці кордону.

"Пане президенте, верховний головнокомандувачу Збройних сил України, доповідаємо: сьогодні, 15 квітня, 227 батальйон 127 бригади Сил територіальної оборони України вийшов на кордон, на роздільну смугу з Російською Федерацією, з країною-окупантом. Ми дійшли, пане президенте, ми тут!", – каже один із воїнів.

Про вихід українських захисників на ділянку держкордону повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов. Він уточнив, що бійці Сил ТрО відновили прикордонний знак на цій ділянці кордону.

"Захисники Харківщини вийшли на державний кордон України. Пишаємося бійцями 227 батальйону 127 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, які відновили прикордонний знак на ділянці державного кордону! Дякуємо кожному, хто, ризикуючи життям, звільняє Україну від російських загарбників", – написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

Джерело: https://www.facebook.com/watch/?v=720535602469791

https://t.me/synegubov/3187

administrator

Related Articles