Залужний про розмову з Міллі: Подякував за комплекси Patriot і відзначив їхню ефективну роботу, у пріоритеті – додаткові системи ППО

Київ. 19 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний провів телефонну розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.

“Провів телефонну розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Детально поінформував про обстановку на основних напрямках фронту. Продовжуємо вести оборонну операцію і підготовку до подальших дій”, – написав Залужний у телеграм-каналі в п’ятницю ввечері.

За словами Залужного, він розповів Міллі про “масовані атаки росіян дронами і ракетами різних типів, зокрема аеробалістичними Х-47М2 “Кинджал”. Подякував за комплекси Patriot і відзначив їхню ефективну роботу. У пріоритеті – додаткові системи протиповітряної оборони для посилення захисту нашого неба”.

Як зазначив Залужний, під час розмови співрозмовники обговорили питання постачання озброєння та боєприпасів, далекобійних снарядів зокрема. “Домовилися співпрацювати й надалі”.

Головнокомандувач ЗС України також привітав генерала Міллі та американських військових із прийдешнім святом – Національним днем Збройних Сил США.

Джерело: https://t.me/CinCAFU/501

administrator

Related Articles