Засновник Alibaba Джек Ма закликав до реформ і змін у компанії

Київ. 29 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Засновник Alibaba Group Holding Джек Ма закликав до “змін і реформ” у компанії, пише газета Financial Times.

“Я твердо вірю, що Alibaba буде змінюватися і реформуватися, – написав Ма в пості на внутрішньому форумі компанії. – Я впевнений, що співробітники Alibaba завжди спостерігають і слухають”.

Так Ма відповів на пост одного зі співробітників компанії про “приголомшливі” результати конкуруючої PDD Holdings за третій квартал.

PDD, що є оператором платформ електронної комерції Pinduoduo і Temu, збільшила виручку в минулому кварталі майже вдвічі – до $9,4 млрд. ADR компанії подорожчали на 18% за підсумками торгів у Нью-Йорку у вівторок. Капіталізація PDD уже становить $183 млрд, і компанія наздоганяє за цим показником Alibaba ($195 млрд), зазначає FT.

Раніше в листопаді стало відомо, що Alibaba переглянула план реструктуризації бізнесу, відповідно до якого планувався поділ операцій на шість сегментів. Головний виконавчий директор Alibaba Едді У відмовився від відокремлення в самостійну компанію “хмарного” бізнесу, а також відклав лістинг підрозділу у сфері торгівлі продуктами, відзначивши невідповідні ринкові умови.

Багато співробітників Alibaba говорять про те, що PDD скоро обійде їхню компанію, повідомило FT джерело в компанії. За його словами, відмова від плану реструктуризації збентежила співробітників Alibaba.

Ма привітав PDD із досягнутими за останні кілька років результатами, додавши, що лише компанії, які реформуються з прицілом на майбутнє, заслуговують на повагу.

Ма залишив посаду CEO Alibaba в 2013 рік і пішов з посади голови ради директорів компанії в 2019 році.

ADR Alibaba втрачають у ціні 2,7% на попередніх торгах у середу. З початку поточного року їхня вартість знизилася майже на 13%.

administrator

Related Articles