Зеленський подякував Ердогану за участь у збереженні зернової угоди, розраховує на підтримку Туреччини у питанні повернення українських полонених

(додано повідомлення від президента Туреччини)

Київ. 2 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський провів розмову з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, лідери обговорили подальші кроки щодо повернення українських полонених і політв’язнів.

"Подякував президенту Туреччини Реджепу Таїпу Ердогану за активну участь у збереженні зернової угоди, непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Обговорили подальші кроки щодо повернення українських полонених і політв’язнів. У цьому також розраховую на підтримку Туреччини", – написав він.

У свою чергу пресслужба президента Туреччини повідомила, що телефонна розмова двох лідерів стосувалася останніх подій війни РФ проти України.

"Президент Ердоган висловив задоволення тим, що вони спільно вирішили проблему з відвантаженням зерна. Наголосивши, що для всього світу дуже важливо, щоб і Україна, і Росія могли продавати свою зернову продукцію, Президент Ердоган зазначив на важливості продовження дії угоди про постачання зерна", – сказано у повідомленні у твіттері.

Крім того, президент Туреччини Ердоган заявив, що "дипломатичні зусилля на основі підходу, спрямованого на повне відновлення територіальної цілісності та суверенітету України, мають бути активізовані, щоби закінчити війну справедливим рішенням".

Джерело: https://twitter.com/ZelenskyyUa/status/1587863361974329344

administrator

Related Articles