Зеленський зустрівся делегацією Сенату США на чолі з лідером Республіканської меншини Макконнеллом

Київ. 14 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з делегацією Сенату США на чолі з лідером Республіканської меншини Мітчеллом Макконнеллом висловив сподівання, що сенатори оперативно затвердять пакет додаткового фінансування для підтримки українського народу.

Як повідомляє пресслужба президента в суботу, глава держави наголосив, що цей важливий візит – потужний сигнал двопартійної підтримки України з боку Конгресу США, а також американського народу.

"Росія здійснює геноцид проти українського народу. Чинить військові злочини, яких жахається весь світ – тортури, масові розстріли, зґвалтування. Таких злочинів Європа не бачила з часів Другої світової війни", – сказав він.

Зеленський відзначив особливу роль США в посиленні санкційного тиску на Росію. Зокрема, він відзначив ухвалення Конгресом Сполучених Штатів законів про заборону імпорту російської нафти і припинення торгових відносин з Росією і Білоруссю.

Також, за його словами, особливо важливо посилення санкційного тиску на банківський сектор країни-агресора.

"Розраховую на підтримку Сполученими Штатами подальшого посилення санкцій. Крім того, вважаємо, що Росія повинна бути офіційно визнана державою – спонсором тероризму", – наголосив Володимир Зеленський.

Глава держави подякував США за лідерство в підтримці України.

Президент назвав визначною подією для нашої країни набуття чинності американського закону про лендліз та захист демократії в Україні. Адже посилення оборонної та фінансової підтримки нашої держави надзвичайно важливе при протистоянні збройній агресії Росії.

Зеленський також висловив сподівання, що Сенат США оперативно затвердить пакет додаткового фінансування для підтримки українського народу, який вже був розглянутий в Палаті Представників і збільшений з $33 млрд до $39,6 млрд.

administrator

Related Articles