Житомирський меблевий комбінат бізнесмена Григор'єва купив будівлю колишнього готелю "Ермітаж" у Києві за 311 млн грн

Київ. 26 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ціна історичної будівлі колишнього столичного готелю “Ермітаж” у Києві зросла з 21,21 млн грн до 311 млн грн на приватизаційному аукціоні На аукціоні, який проходив на Prozorro, взяли участь 39 претендентів.

Найбільшу ціну запропонував ПрАТ “Житомирський меблевий комбінат” (#32744172) – 311 млн грн.

Другим покупцем із сумою 255,001 млн виступило ТОВ “Юмілекс” (#44207868).

Згідно з даними Opendatabot, ПрАТ “Житомирський меблевий комбінат” (ПрАТ “ЖМК”), зареєстровано 2003 року, розмір статутного капіталу 4,9 млн грн. Кінцевий бенефіціар – Вадим Григор’єв.

Наприкінці 2021 року ФГВФО продав на аукціоні “Прозорро.Продажі” головний офіс ВТБ Банку, розташований на перетині вул. Пушкінської та бул. Т. Шевченка в центрі Києва, ПрАТ “Діпробудмашина” бізнесмена Вадима Григор’єва за 294,3 млн грн.

Раніше Григор’єв уже придбав частину активів ВТБ Банку: бізнес-центр “Інком” за 390 млн грн і офісний центр (Київ, бул. Вацлава Гавела, 6,) за 351 млн грн, а також київський бізнес-центр “Ренесанс” у Альфа-банку.

Григор’єв також є власником групи компаній Merx після викупу частки Валерія Хорошковського 2004 року.

ТОВ “Юмілекс” зареєстровано в червні 2021 року, статутний капітал 150 тис. грн. Власник – кіпрська “Ренгтон Ентерпрайзес Лімітед”, кінцеві бенефіціари – Андрій Гордієнко та Сергій Хрипков.

“Бізнес показує високу активність, спроможність і бажання працювати – завдяки цьому ми отримуємо розвиток підприємництва, відновлення ділової активності, зростання кількості робочих місць і збільшення залучених коштів від приватизації, які ФДМ спрямовує на підтримку Сил оборони України”, – прокоментував результати аукціону голова ФДМ Рустем Умєров.

administrator

Related Articles