Золото продовжує зростання після стрибка до максимуму із серпня напередодні на тлі зниження долара

Нью Йорк. 11 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ціни на золото піднімаються під час торгів у п’ятницю, продовжуючи зростання після підйому до максимуму із серпня напередодні.

Підтримку ринку надають надії на можливе уповільнення темпів жорсткості монетарної політики Федеральної резервної системи (ФРС) США у грудні, що чинили тиск на динаміку долара, пише MarketWatch.

Котирування грудневих контрактів на золото на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) на 16:39 кск зросли на 0,46% – до $1761,7 за тройську унцію. Золото перебуває поблизу максимуму із серпня.

Індекс ICE U.S. Dollar, що відстежує динаміку долара до шести основних світових валют, під час торгів падає приблизно на 1%. Напередодні він звалився на 2%.

Як стало відомо у четвер, споживчі ціни (індекс CPI) у США у жовтні зросли на 7,7% щодо того ж місяця минулого року після зростання на 8,2% у вересні. Таким чином, інфляція сповільнилася до мінімуму з січня і виявилася значно нижчою за прогнози ринку.

Дані можуть вплинути на політику Федеральної резервної системи (ФРС) США, яка агресивними темпами підвищує процентні ставки у спробах обмежити інфляцію.

Водночас ціни на інші дорогоцінні метали не демонструють єдиної динаміки в п’ятницю.

Срібло з постачанням у грудні поменшало в ціні 1% і коштує $21,5 за унцію.

Ціни на паладій підвищилися на 2,7%, до $2007,5 за унцію, платина подешевшала на 0,5%, до $1049,3 за унцію.

administrator

Related Articles