Зустріч «У пошуках солідарності»

Солідарність сьогодні це про взаємодопомогу.

Як взяти участь у конкурсі «У пошуках солідарності» 

Онлайн – зустріч, 11 листопада, 14:00.

Запрошуємо на онлайн-зустріч під час якої обговоримо які солідарні дії сьогодні можливі, які приклади є в Україні, Грузії та Молдові та як можете долучитись ви, взявши участь у конкурсі «У пошуках солідарності».

Коли?

Зустріч відбудеться на платформі Zoom, цієї п’ятниці, 11 листопада о 14:00.

Ця зустріч є частиною серії онлайнових заходів, присвячених історії міжнародної солідарності, правам людини, міграції та окупації, з особливою увагою до таких тем в Україні, Грузії та Молдові. Мова заходу — українська. Тривалість – 90 хвилин.

Захід відбувається в межах проєкту «У пошуках солідарності», що реалізується ГО «Вектор прав людини» (Україна) у партнерстві з ГО «Світ толерантності» (Грузія) та ГО «Promo-LEX» (Молдова) підтримки Фундації Будинків прав людини та фінансової підтримки Європейського Союзу.

На зустріч запрошуються представники/ці громадських організацій та ініціатив, викладачі(-ки), вчителі(-ки), студенти(-ки), працівники(-ці) музеїв та інших закладів культури, історики/ні, ЗМІ, а також усіх, хто цікавиться темою.

Як взяти участь у зустрічі?

Для цього достатньо зареєструватись за посиланням до 11 листопада, 13:00.

Спікери(-ки) зустрічі: Назарій Боярський, член Правління ГО «Вектор прав людини», координатор проєкту «У пошуках солідарності» в Україні, Олександра Зур’ян, ГО «Світ толерантності» (Грузія), Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини».

Конкурс «У пошуках солідарності» про:

1) Дослідження своєї громади на наявність місць, пов’язаних із:
— історією розвитку прав людини та демократії в Україні та світі;
— історісторією міжнародної солідарності;
— представлення культурної та соціальної різноманітності.

2) Дослідження таких місць у своєму населеному пункті та знайти приклади солідарності (це може бути університет, де викладала відома людина, вулиця, названа на її честь, музей, площа, пам’ятник тощо).

3) Можливість допомогти Україні, об’єднавши свої зусилля з активістами(-ками) з Грузії та Молдови.

10 найкращих робіт конкурсу будуть нагороджені та включені до буклету, який міститиме роботи-переможці з України, Грузії, та Молдови.

Запрошуємо ознайомитись з анонсом Конкурсу, щоб під час зустрічі більше задати запитань спікерам(-кам) – https://hrvector.org/podiyi/22-10-13-isfs

У разі виникнення питань, звертайтесь, будь ласка, на мейл: trialinsimplewords@gmail.com або за телефоном: 050 4112 047

administrator

Related Articles