"Антонов" будує другу "Мрію"

(оновлено, додано останні 3 абз.)

Київ. 8 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Генеральний директор ДП "Антонов" Євген Гаврилов заявив, що підприємство розпочало будівництво другого літака Ан-225 "Мрія" замість знищеного росіянами у лютому під час бойових дій у Гостомелі Київської області.

"Роботи ведуться у секретному місці. Другий Ан-225 будуватиметься з використанням як нових деталей, так і частин постраждалого літака", – розповів Гаврилов виданню Bild.

За його словами, друга "Мрія" вже готова на 30%, а вартість будівництва оцінюється в 500 млн євро.

Він також повідомив, що на виставці в міжнародному аеропорту "Лейпциг/Галле", де тимчасово базується авіакомпанія "Антонов", планується організувати продаж мерчу з метою збору коштів на будівництво літака.

Пізніше у кампанії уточнили, що в оприлюдненій раніше інформації є певні неточності і почалися лише конструкторські роботи, а також є лише 30 відсотків комплектуючих для нового літака.

"Наразі розпочалися конструкторські роботи в цьому напрямку. За наявною експертною оцінкою, на теперішній час є близько 30 відсотків комплектуючих, які можна використати для другого зразка літака. Вартість побудови літака оцінюється щонайменше у 500 млн Євро. Проте про конкретну суму поки говорити зарано", – уточнили у ДП "Антонов".

Також у кампанії додали, що "більш детальну інформацію буде поширено після перемоги України у війні".

Джерело: https://www.bild.de/regional/leipzig/leipzig-news/spenden-fuer-antonov-groesstes-flugzeug-der-welt-wird-rekonstruiert-81863376.bild.html

https://www.facebook.com/photo/?fbid=486905213470897&set=a.455876283240457

administrator

Related Articles