АРМА оголосило конкурси на управителів для арештованих санаторіїв та готелів, у яких планують розміщувати ВПО

Київ. 3 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) оголосило конкурси з відбору управителів для 22 арештованих санаторіїв, баз відпочинку та готелів, в яких планується відвести частину номерного фонду для розміщення тимчасово переміщених осіб (ВПО), повідомила пресслужба агентства.

"Один із головних пунктів програми управління кожного учасника конкурсу – відсоток загальної площі об’єкта нерухомості, який управитель надаватиме для згаданих соціальних цілей. Відповідно, чим вищу частку номерного фонду або квадратних метрів для внутрішньо переміщених осіб та військовослужбовців запропонує потенційний управитель, тим більш конкурентною буде його пропозиція", – пояснюється у пресрелізі АРМА.

Серед об’єктів, для яких шукають управителів – готелі "Турист" (Київ), санаторії "Синяк", "Квітка Полонини", "Шаян" (Закарпатська обл.), оздоровчий комплекс "Верховина" (Івано-Франківська обл.), курорт "Куяльник" (Одеса) та ін.

У конкурсі можуть брати участь і приватні, і державні або комунальні підприємства.

Прийом документів на участь завершується 14 листопада.

Як повідомлялося, в управлінні АРМА перебуває близько 80 об’єктів нерухомості, які можуть бути виставлені на конкурс з відбору управителів та частково використовуватися для розміщення ВПО та реабілітації військовослужбовців.

Джерело: https://arma.gov.ua/news/typical/jitlo-dlya-pereselentsiv-arma-pochalo-shukati-upraviteliv-dlya-areshtovanih-sanatoriiv

administrator

Related Articles