Чистий прибуток та виторг McDonald's у III кв. впали, але виявилися вищими за прогнози

Київ. 27 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Американська McDonald’s Corp., найбільша у світі мережа ресторанів швидкого обслуговування, скоротила чистий прибуток та виторг у третьому кварталі 2022 року на 8% та 5% відповідно, проте показники перевершили прогнози ринку.

Як повідомляється у звітності McDonald’s, її чистий прибуток у липні-вересні становив $1,982 млрд, або $2,68 на акцію, порівняно з $2,149 млрд, або $2,86 на акцію, за аналогічний період попереднього року.

Консенсус прогноз експертів, опитаних FactSet, для чистого прибутку становив $2,58 на акцію.

Квартальний виторг McDonald’s впав до $5,872 млрд із $6,201 млрд роком раніше. Аналітики в середньому прогнозували цей показник на рівні 5,7 млрд дол.

Порівняний продаж McDonald’s (ресторани, що працюють більше року) у світі збільшилися у третьому кварталі на 9,5%, перевершивши прогноз експертів, що передбачав підвищення на 5,8%. У США показник збільшився на 6,1%. На міжнародних ринках компанія відзначила вражаючі результати продажу в Німеччині, Австралії, Франції, Японії та Бразилії, які дозволили згладити негативний ефект від падіння показника у Китаї внаслідок збереження там антиковідних обмежень.

Компанія також додала, що загальна сума списань у зв’язку із відходом з Росії та продажем бізнесу в країні в січні-вересні становила $1,281 млрд, або $1,44 на акцію.

Акції McDonald’s додають у ціні 3,1% під час попередніх торгів у четвер. З початку поточного року їхня вартість знизилася на 4,3%.

administrator

Related Articles