Corteva Agriscience за січень-вересень 2022р. збільшила продаж в Україні на 6,5%

Київ. 11 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міжнародна науково-дослідна сільгоспкомпанія Corteva Agriscience за три квартали 2022 року збільшила продаж насіння та засобів захисту рослин (ЗЗР) на українському ринку на 6,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року, а його прибуток збільшився на 5%.

Як повідомили представники компанії під час онлайн-заходу, присвяченого підсумкам її роботи за дев’ять місяців поточного року, загальносвітовий виторг Corteva від продажу насіння та ЗЗР за зазначений період зріс на 16%, до більш ніж $14 млрд, переважно за рахунок зростання продажу в сегменті інноваційних технологій.

"Основними чинниками успіху роботи в Україні стала згуртована робота команди Corteva, яка після повномасштабного вторгнення Росії відновила свою діяльність вже 7 березня, та безпосередня робота з українськими сільгоспвиробниками, зокрема завдяки прямим продажам продуктів бренда Pioneer, що дозволило компанії збільшити частку ринку в сегменті. Цьому також сприяв ранній продаж у сезоні, що почалися з вересня 2021 року", – зазначається в пресрелізі сільгоспкомпанії.

За її даними, українським сільгоспвиробникам у безпрецедентно важких умовах війни з РФ необхідна допомога з боку великих міжнародних компаній, яка є вкрай важливою і має бути зосереджена саме на захисті інтересів України.

"Дотримуючись найвищої цінності безпеки людського життя, Corteva вийшла з ринку Росії та Білорусі, незважаючи на значні фінансові втрати, пов’язані з цим рішенням. Ми не змогли продовжувати діяльність у країні-агресорі та переформували комерційний підрозділ Східної Європи, центральне місце в якому наразі належить саме Україні", – повідомив керівник компанії у Східній Європі Сергій Харін під час онлайн-зустрічі.

Corteva також уточнила, що з початку року інвестувала $390 тис. у будівництво на своєму виробничому насіннєвому комплексі в Стасі (Полтавській обл.) мобільної лінії прийому кукурудзи та підземного терміналу зрідженого газу, що дозволяє підтримувати стабільність виробництва. Для економії електроенергії на підприємстві запроваджено гнучкий графік роботи зі зменшенням споживання енергії в пікові години, перенесення частини робочих змін на нічний час, а також використання промислових дизель-генераторів.

"Хоча через воєнні дії відбулося певне скорочення посівних площ кукурудзи на полях наших партнерів, нам вдалося досягти збільшення врожайності насіннєвих гібридів Pioneer на 15% завдяки впровадженню технології точного землеробства на полях та додатковим інвестиціям. Ми очікуємо, що до кінця року експорт насіння, вироблених на нашому заводі, у країнах ЄС зросте до 16 разів порівняно з минулим роком", – наголосив директор виробничого комплексу Corteva Agriscience в Україні Олексій Турчинов.

Крім того, після початку російської агресії компанія активно допомагає українським благодійним фондам, громадським організаціям та лікарням, загалом за час війни Corteva профінансувала локальні ініціативи на суму понад 50 млн грн.

Corteva Agriscience – світова сільськогосподарська компанія. Пропонує сільгоспвиробникам комплексні рішення для максимізації врожайності та прибутковості. Має понад 150 науково-дослідних об’єктів та понад 65 речовин у портфоліо.

До її представництва в Україні входять центральний офіс у Києві, науково-дослідний центр у с.Любарці (Київська обл.) та насіннєвий виробничий комплекс, відкритий у 2013 році у с.Стасі (Полтавська обл.). Інвестиції в завод за п’ять років становили понад $56 млн.

У квітні 2022 року компанія вирішила залишити російський ринок через повномасштабну збройну агресію РФ проти України.

administrator

Related Articles