АРМА передано понад 70 млн грн підприємства, яке виробляло оборонну продукцію для держави-агресора

Київ. 11 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – В управління АРМА передано понад 70 млн грн, заарештованих на банківських рахунках промислового підприємства, власником якого є російська оборонна корпорація, повідомляє Офіс генпрокурора.

"Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури забезпечили передачу АРМА понад 70 млн грн заарештованих коштів на банківських рахунках промислового підприємства, власником якого є російська оборонна корпорація", – йдеться в повідомленні Офісу генпрокурора у телеграм-каналі в п’ятницю.

За інформацією прокуратури, підприємство в Нікополі, засновниками якого є громадяни РФ, виробляло продукцію зі спеціального сплаву для використання в оборонній сфері.

"Також триває процедура передачі АРМА корпоративних прав, майнового комплексу, готової продукції, виробничих ліній, сировини підприємства загальною вартістю понад 400 млн грн", – наголошується в повідомленні.

За даними слідства, виготовлена підприємством продукція великими партіями надходила до країни-агресора та використовувалася в авіаційній, ракетній та інших військових галузях.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України (ч. 3 ст. 110-2 КК України).

Джерело: https://t.me/pgo_gov_ua/7281

administrator

Related Articles