Delta Air Lines залишається найдорожчим авіабрендом світу 5-й рік поспіль- Brand Finance

Лондон. 26 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА- Американська Delta Air Lines очолює рейтинг найдорожчих брендів серед авіакомпаній світу за підсумками п’ятого року поспіль, повідомляє Brand Finance.

Вартість бренда за минулий рік збільшилася на 22% – до $8,9 млрд.

П’ятірка лідерів не змінилася порівняно з минулим роком і складається з American Airlines Group (+35,5%, до $8,5 млрд), United Airlines Holdings (+42%, до $7,8 млрд), Emirates (+2,4%, до $5,1 млрд) і Southwest Airlines Co. (-4,6%, до $4,7 млрд).

Китайські авіаперевізники China Southern Airlines і China Eastern Airlines поліпшили свій рейтинг і піднялися відповідно на шосту позицію з дев’ятої і на сьому з одинадцятої. Бренд China Southern подорожчав за рік на 39,5% – до $3,23 млрд, China Eastern – майже на 26%, до $2,85 млрд. Ще один представник цієї країни, Air China, залишився на дев’ятій сходинці (+9,3%, до $2,6 млрд).

Air Canada перемістилася на дев’яте місце з шостого (+2,9%, до $2,58 млрд), тоді як Qatar Airways перемістилася на десяту позицію з сімнадцятої (+22,6%, до $2,47 млрд).

Німецька Lufthansa і японська ANA випали з десятки найкращих і перемістилися на тринадцяту сходинку з сьомої і на одинадцяту з десятої відповідно.

Одинадцять авіакомпаній з Китаю потрапили до п’ятидесятки найкращих за вартістю брендів цього року проти десяти у 2022 році. Кількість американських авіаперевізників не змінилася – вісім.

Найсуттєвіше подорожчав бренд Ethiopian Airlines – на 79% (до $498 млн), зазначається в повідомленні Brand Finance. Авіакомпанія посідає 46-те місце, тоді як торік вона на потрапила п’ятидесяти найкращих авіакомпаній.

administrator

Related Articles